אבטחת מידע ותקשורת

אבטחת מידע ותקשורת

פסגות פתרונות מחשוב מתמחה בתחום אבטחת מידע ותקשורת.
הנכס העיקרי של כל ארגון הוא הידע הנצבר שלו, ואובדן שלו – בזדון או בשוגג – עלול לגרום נזק בלתי הפיך.
ידע הוא כוח - וחובה לשמור עליו בצורה נכונה, יעילה והרמטית.

תחום אבטחת מידע ותקשורת מחולק למספר מעגלים ודורש היערכות בכמה היבטים:

  • שמירת מידע המצטבר בתוך הארגון – הקמת מערך אבטחה פנימי המונע זליגת מידע מתוך העסק על ידי עובדים לא זהירים או עובדים המסיימים את עבודתם ועוברים לחברה מתחרה.
  • הצפנת מידע - הקמת מערך אבטחה פנימי לא בהכרח ימנע גניבת נתונים. לא פעם, אחד העובדים יודע את סיסמת המנכ"ל ובכך "מדלג" על כל ההרשאות הקיימות במערכת. בכדי להימנע ממצבים כאלה, יש לבצע הצפנה של הנתונים החשובים בארגון. בעזרת ההצפנה, גם במידה ומצליחים להוציא את הקבצים למחוץ לארגון, לא ניתן יהיה לבצע בהם שימוש.
  • הצפנת מיילים - מידע רב עובר דרך הדוא"ל של הארגון. את המסרים החשובים שעוברים יש להצפין! גניבה של מידע המועבר בדוא"ל לא מצופן הינו פשוט יחסית ויש למנוע פריצה זו.
  • עצירת ניסיונות חדירה חיצוניים מהרשת – הקמת מערכת החוסמת נגישות אינטרנטית למאגרי המידע החסויים של העסק. המערכת שומרת על המידע הפנימי מפני ניסיונות גניבה, מחיקה או פגיעה אפשרית של גורמי טרור.
  • מניעת הסיכונים הפוטנציאליים שבמכשירים הניידים – חסימת מידע העלול להגיע לידיים הלא נכונות במקרה של אובדן או גניבה של מכשיר נייד (טלפון נייד חכם, מחשב נייד או מחשב לוח).
  • הטמעת מוצרים – הטמעה של טכנולוגיה המשמשת לאבטחת מידע, של תוכנות למניעת ריגול עסקי, של תוכנות הצפנה ושל מערכות גיבוי.


אל תגידו 'לי זה לא יקרה'!
תחום אבטחת מידע ותקשורת דורש ידע מעמיק בניהול מסדי נתונים ותקשורת, כמו גם בהצפנת תכנים. חברות רבות אינן ממהרות להתקין מערכות הגנה מתוך אמונה שהמידע הקיים אצלן אינו נחוץ לאחרים או מוגן דיו על ידי תוכנות חינמיות – אך לא פעם הן נתקלות בפרצות אבטחה המשבשות קשות את העבודה ופוגעות באמינותן אל מול הלקוחות.

פסגות פתרונות מחשוב מציעה מגוון שירותי אבטחת מידע ותקשורת מתוך ראייה מנוסה, מקצועית ומפוכחת. מומחי החברה מספקים מענה מושלם לכל סוגי הארגונים, לרבות כאלו המקיימים פעילות ענפה בין סניפים רבים או בין מערכות שונות.


אבטחת מידע ותקשורתלפרטים נוספים אודות אבטחת מידע ותקשורת - צרו איתנו קשר


sophos
ASUS
WD
OFFICE365
qnap
azure
Vmweare
Symantec
Microsoft Partner
LENOVO
HP
ESET
DELL
Check Point
Atera
Acronis