על סמך מה בוחרים חברת שירותי מחשוב לעסקים?

מחפשים חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים? ככל הנראה, הבנתם כי יש לא מעט אפשרויות המוצעות בשוק. כל חברה יכולה להבטיח המון הבטחות, אך מוטב לבחור חברה שתענה על הצרכים המרכזיים שלכם וחברה שתוכלו לסמוך עליה. במאמר זה נדגיש בפניכם מספר נקודות עיקריות לבחירת חברת IT לעסק שלכם.

חברת שירותי מחשוב לעסקים בעלת ניסיון מקצועי

ניסיון מקצועי הוא האלמנט החשוב ביותר בבחירה של חברת שירותי מחשוב לעסקים, בקשו מהחברה טלפונים של ממליצים, בדקו עם אילו מגזרים עסקיים החברה עובדת, קראו ביקורות בפייסבוק ובגוגל, נסו להתקשר לחברה ולראות תוך כמה זמן תקבלו מענה מנציג אנושי ובדקו מהן ההסמכות שיש לעובדים בארגון. חברת IT צריכה לפתור תקלות פשוטות אך גם תקלות מורכבות, בדקו כי החברה מספקת את כל השירותים להם אתם נדרשים בארגון, החל מהמחשב הבודד ועד לרשת התקשורת והשרת של המשרד.

זמינות זמינות ושוב פעם זמינות

השבתה בארגון עלולה לגרום לנזקים כספיים גדולים מאוד ולכן פקטור הזמינות לשל חברת שירותי מחשוב לעסקים היא קריטית! בדקו תוך כמה זמן תקבלו מענה מנציג טכני ותוך כמה זמן טכנאי יגיע למשרדכם במקרה של תקלה משביתה. אם לחברה יש זמינות נמוכה, זמינות זו תעלה לכם ביוקר! דאגו כי עומדת מאחוריכם חברה שתעניק לכם שקט נפשי ורוגע.

 מסלולי שירות מגוונים

כל ארגון זקוק לשירותי IT אך כל ארגון זקוק לסוגים שונים של שירותים. ארגונים קטנים יסתפקו בעיקר בתמיכה טכנית במסלול של בנק שעות, כלומר, במקרה של תקלה מתקשרים ומטפלים. ארגונים בינוניים וקטנים לרוב יסתפקו בשירותי תמיכה מרחוק, כלומר, מענה מהיר ויעיל לכל התקלות מרחוק, ללא הגבלה, אך במקרה של תקלה שבה נדרשת הגעה לאתר הלקוח יחויבו בעלות נוספת. ארגונים בינוניים וגדולים לרוב ידרשו שירות ריטיינר שנתי, הכל כלול, בלי אותיות קטנות, מענה מרחוק והגעות לאתר לקוח ללא הגבלה וארגונים גדולים יותר לרוב יהיו צריכים השמה של עובד, כמובן שבחלק מהמקרים נוכל לתת מענה גם לפעם / פעמיים בשבוע. לחברתנו מגוון מסלולים שיכולים להתאמים בדיוק בשבילכם.

עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים של מכון התקנים

חברת ה-IT חשופה לכל המידע שרץ אצלכם בארגון, בין אם בקבצים, מיילים, התכתבויות ועוד.. בדקו כי לחברת המחשוב שבחרתם עומדת בתקני אבטחת מידע של מכון התקנים. תקנים אלו מבטיחים כי החברה נבדקה באופן מחמיר ומוסמכת כי הארגון נוקט באמצעים בכדי לממש את מחויבותו לשמור על המידע ולנהלו בצורה יעילה. בנוסף, במידה והארגון שלכם מכיל מידע רפואי, בדקו כי חברת המחשוב מחזיקה בתקן ISO 27799 המראה כי יש לה את הכלים להגנה על רשומות רפואיות.

 

 

אנו מספקים שירותי מחשוב לעסקים במגוון תחומים: מחשוב ענן, אבטחת מידע וסייבר, תקנות הגנת הפרטיות ועוד.. למידע נוסף אודות כל השירותים אותם אנו מספקים מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו >
כמובן. אנו מספקים שירותי IT לכל המגזרים העסקיים ובכל הגדלים, נוכל לתאם פגישה במשרדכם ללא כל התחייבות ולבחון את מסלול השירות המותאם ביותר עבורכם.
צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!

דילוג לתוכן