שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן הגיעו אלינו בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת שנוצרה בשנים האחרונות, כל האפשרויות פתוחות לפנינו גם כשמדובר בעננים, ואנחנו מעדיפים להיות במקום מתקדם ולא מאחור.

כמובן לא מדובר על עננים אמיתיים שמורידים גשם ומייצרים קשת בענן אלא עננים וירטואליים שנותנים פתרונות ענן מתקדמים לחברה ומספקים חסכון רב למשתמשים, במידה ויש פעילות סייבר בארגון או תקלה, הענן הווירטואלי יהיה מוגן מכיוון שנמצא בענן ולא בתוך הארגון עצמו כך שהעבודה תימשך ללא פגע ויהיה שקט ורוגע לארגון מה שיאפשר להמשיך ולהתעסק בדברים החשובים לכם באמת.

שירותי ענן לעסקים – מה זה אומר בעצם ?

מחשוב ענן או שירותי ענן הינו מודל אשר מאפשר גישה נוחה ומהירה על גבי רשת תקשורת ועל פי דרישת הארגון למאגר מידע שיתופי. הצפייה במידע נעשית באופן מהיר ופשוט ללא כל מאמץ ותוך ממשק מינימלי עם ספק השירות.

סוגי עננים

ישנם מספר סוגי עננים הקיימים:

  • ענן ציבורי – מטרתו היא לשרת מספר ארגונים או את הציבור הרחב באמצעות צד שלישי המספק שירותי ענן
  • ענן פרטי – מטרתו של ענן זה היא לשרת ארגון אחד והוא גם המפעיל שלו, הענן ממוקם בארגון עצמו או אצל ספק חיצוני.
  • ענן היברידי – שילוב של ענן פרטי וענן ציבורי, מעין ענן ארגוני אשר משתמש במשאבים של הענן הפרטי בארגון ומשלב משאבים שמסופקים על ידי מפעיל של ענן ציבורי.
  • ענן שיתופי – ענן זה משרת מספר ארגונים בעלי אותו אינטרס, הענן נמצא בתוך אחד מהארגונים או אצל ספק חיצוני.

שירותי ענן לעסקים בעידן החדש

  • שירותי ענן וירטואלי נותן נגישות, גמישות וזמינות!
  • שימור הפעילות העסקית בחברה.
  • כל המידע עובר בזמן אמת בין כל מחלקות הארגון במהירות וללא כל הפרעה.
  • שירותי ענן לעסקים הוא מוצר חיוני, חסכוני ונדרש בכל ארגון.
  • הארגון זמין מכל מקום ובכל זמן מה שמאפשר התקיימות של העסק ללא מקום פיזי (משרדים) אין צורך למקם את תשתיות השרתים והמשרד לא מתמלא באבק אולי באבק הכוכבים.
  • שירותי ענן מתאימים לכולם החל מאדם פרטי המעוניין לשמור תמונות וקבצים של המשפחה ועד לעסקים גדולים הקיימים בהם חומרים רבים יותר ומסווגים.

לסיכומו של דבר שירותי ענן לעסקים הוא מוצר הכרחי וכדאי לחברה יציבה הרוצה לשמר את המידע ולהעביר מידע בזמן הקצר ביותר. מדובר גם בכלי חסכוני עבור בעלי החברות הבוחרות בשירותי ענן לעסקים.

אנו בפסגות פתרונות מיחשוב רוצים להוביל אתכם לקדמת הטכנולוגיה, צרו איתנו קשר על מנת לקבל מידע אודות פתרונות ענן וכיצד ליישמם בארגון שלכם.

לחברת פסגות פתרונות מחשוב בע"מ יש ותק של שנים רבות בתחום, כך שנוכל להתאים לכם את הפתרונות המומלצים המתאימים לצרכי החברה שלכם.

שירותי ענן לעסקים קטנים

עם הופעת האינטרנט בפס רחב, שירותי ענן לעסקים מאפשרים לטפל ברבים מהצרכים העסקיים של היום בצורה יעילה בשרת מרוחק ולא בציוד הפנימי של החברה. אם העסק שלך מסתמך על Dropbox כדי לאחסן קבצים, שירותי ענן המוצעים על ידי חברת פסגות פתרונות מחשוב בע"מ, יקלו על התקשורת בתוך החברה, ויאפשרו לנהל את קשרי הלקוחות, עם ליווי והדרכה מעמיקים לשימוש מקיף ביתרונות שירותי ענן לעסקים כדי לייעל את התפעול.

שירותי ענן לעסקים – מהו מחשוב ענן?

בעלי עסקים חייבים לקבל היום פתרונות מחשוב שמותאמים היטב לצרכים העסקיים שלהם, ובמיוחד חשובה להם אפשרות הגישה הנוחה והקלה לנתונים ולמידע מכל מקום ובכל מכשיר. עם פתרונות מתקדמים של שירותי ענן לעסקים, בעלי עסקים, מנהלים ועובדים יכולים לקבל גישה לנתונים ולמידע מכל מקום שמחובר לרשת.

מחשוב ענן הוא שירות דיגיטלי המאפשר למשתמשים לגשת לתוכניות ונתונים חשובים המאוחסנים בשרת מרוחק בכל מקום שיש להם חיבור לאינטרנט.

מאפייני שירותי ענן

מחשוב ענן הוא מונח גג לסוגים שונים של שירותי ענן לעסקים, שכוללים:

תוכנה כשירות (SaaS)

פתרונות SaaS משתמשים באינטרנט כדי לספק שירות. דוגמאות ליישומי SaaS כוללות את Office 365 או Google Apps. פתרונות SaaS עשויים להיקרא גם פלטפורמה כשירות.

פתרון מפתח

פתרונות שירותי ענן לעסקים מתמודדים עם משימות רבות הקשורות לעסק, כולל אירוח אתרים ואחסון קבצים.

שינוי משמעותי במערך העבודה בארגונים

עם ענן, מידע נע במהירות בשני הכיוונים, על פני מערכות מחשוב, עם תכונות כמו וירטואליזציה, וגודל אחסון רב שמתמודדות בגמישות רבה עם עומסי עבודה גדולים, או תיקוני אבטחה אוטומטיים במכונות.

סביר להניח שמשמעות הדבר היא גם מבנה עבודה גמיש, לטובת מוצרים ושירותים שניתן להתאים באופן אידיאלי לצרכי הלקוח. המפתח לפתרונות יעילים של שירותי ענן לעסקים הוא איסוף וניתוח נתונים מהירים, ולאחר מכן שינויים באוויר בתוכנת המוצר.

בשורה התחתונה

עם פתרונות מחשוב מקיפים ומתקדמים, עסקים יכולים להיות רגועים ובטוחים שהמידע והנתונים הרגישים שלהם ושל הלקוחות שלהם מוגנים באופן קבוע.

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים מבוססים על הטכנולוגיות העיקריות המניעות את הדרך בה ניתן לעבוד עם מחשבים. בנוסף לסיוע לחברות להפחית את כאבי הראש הקשורים למערכות מחשוב, הענן גם עוזר להגביר את הפרודוקטיביות ומגביר את האבטחה בארגונים.

חברת פסגות פתרונות מחשוב בע"מ מסייעת לעסקים למנף את החידושים האחרונים בטכנולוגיית המחשוב עם פתרונות ענן מתקדמים.

מאפייני שירותי מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן נמצא בכל מקום. בתיבת הדואר הנכנס ב-Gmail, בחשבונות Dropbox, או בצפייה צופה בתוכניות האהובות בנטפליקס. כל המערכות האלו מבוססות על מידע שנמצא בשרת בעולם.

שירותי מחשוב ענן לעסקים כוללים פתרונות דואר האלקטרוני, קבצי ווידאו או כל דבר אחר שאתם צריכים, ושניתן לגשת אליהם במהירות ובקלות הודות לטכנולוגיית ענן מודרנית.

פתרונות מחשוב ענן לפי דרישה

שירותי מחשוב ענן לעסקים כוללים פתרונות תוכנות ושרתים שמחוברים לאינטרנט שמשתמשים יכולים לגשת אליהם ולהשתמש בהם דרך האינטרנט.

כתוצאה מכך, אין צורך לארח ולנהל את החומרה והתוכנה בחברה. זה גם אומר שניתן לגשת למערכות האלה בכל מקום שבו יש גישה לאינטרנט.

ענן ציבורי, פרטי והיברידי

ישנם שלושה דגמי פריסה נפרדים לענן: פרטי, ציבורי והיברידית. בסופו של דבר, כל שלושת הדגמים יעניקו למשתמשים בכל זמן ובכל מקום גישה לקבצים ולאפליקציות המניעות את העסק שלהם. ההבדל טמון באופן שבו מתנהלים שירותי מחשוב ענן לעסקים.

הכל כשירות

ישנן מספר שכבות המרכיבות את "מחסנית" הענן. מחסנית מתייחסת לשילוב של מסגרות, כלים ורכיבים אחרים המרכיבים את תשתית מחשוב הענן. שירותי מחשוב ענן לעסקים מבוססים על מודולים של תשתית כשירות (IaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS) ומודול תוכנה כשירות (SaaS). שירותים אלו מספקים ללקוחות רמות שונות של שליטה ואחריות בסביבת הענן שלהם.

גישה בכל זמן ובכל מקום

עם הענן, יש לכם גישה לפי דרישה לכל הקבצים והיישומים שמניעים את העסק שלכם כמעט מכל מקום על פני הגלובוס. זה מאפשר לעובדים להיות פרודוקטיביים לא משנה היכן הם נמצאים, ומאפשר לעסקים לספק חווית משתמש עקבית במספר מיקומי משרדים או סניפים.

חברת פסגות פתרונות מחשוב ענן מספקת שירותי מחשוב ענן מתקדמים ומותאמים אישית, עם ותק של שנים רבות בתחום.

שירות ענן היא טכנולוגיה בה ניתן לגשת לתוכנות וממשקים הנמצאים על גבי שרת, מכל מקום ובכל זמן. רוצים להעביר את העסק שלכם לטכנולוגית ענן? מומלץ תמיד להתייעץ עם מומחה, השאירו פרטיכם ונסייע לכם בנדרש.
התשובה היא לא! אומנם העננים חדרו למגזר העסקי בשנים האחרונות, אך הם אינם מתאימים לכל ארגון. חברתנו למדה את יתרונות הענן וחסרונותיו ונוכל להציע לכם את הפתרון המותאם עבורכם. צרו אתנו קשר >
צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!