גיבוי ענן לעסקים – לא לוקחים סיכונים מיותרים – פשוט מגבים.

בכל שנה מאות בתי עסק בישראל מאבדים חומרים רבים בעקבות תקלות פיזיות במערכות ו/או טעויות משתמש. בנוסף, יכולים להיות מקרים שבהם עובד בתוך הארגון מוחק חומרים בזדון והמעסיק כלל לא יודע שהחומרים נמחקו.
גיבוי ענן לעסקים – לא לוקחים סיכונים מיותרים, פשוט – מגבים! 

כל עסק, יכול לבחור את סוג מערך הגיבוי אותו ירצה להטמיע בעסק שלו.
לקוחות אשר חרדים יותר לחומרים שלהם ירכשו מערך גיבוי משולב גיבוי בענן ו- גיבוי מקומי.

מערך גיבויים מקומימערך גיבויים בענןמערך גיבויים משולב
איפה שמורים החומרים שליעל גבי דיסק NAS STORAGE אשר ממוקם במשרד וניתן לקחת אותו גם הביתה למשמרת.החומרים מגובים לענן הגיבוי בהתאם לכמות החומרים והמערכות שיש לגבות.גיבוי מקומי לדיסק NAS STORAGE וכן גיבוי יומי לענן.
מהירות השחזור מגיבויבגלל שמדובר על התקן פיזי שקיים אצלך, מהירות השחזור של הקבצים תהיה המהירה ביותרמהירות השחזור תלויה בהתאם למהירות הגלישה באינטרנט.תחילה משחזרים את החומרים מהגיבוי המקומי. ניתן להוריד מספר קבצים ספציפיים מהענן בכדי לקבל קבצים מעודכנים יותר.
מהו נפח הגיבוי שאני מקבלדיסק NAS STORAGE בודד יכול להגיע לנפח 10TB . במידה ורוצים יותר, ניתן לרכוש דיסק במערך RAID ולהגיע לגדלים של עשרות TB.נפח הגיבוי אותו תדרש עליו תשלם. אין מגבלת גודל.דיסק הגיבוי המקומי + נפח הגיבוי בענן.
סוג התשלוםחד פעמיחודשיחד פעמי + חודשי
הצפנהVVV

הגיבויים המבוצעים למחוץ למשרד יכולים להתחלק לשני סוגים:

גיבוי קבציםגיבוי Image
הסברמבצע העתקת קבצים ממחשב מרכזי / שרת להתקן Storage כלשהו. הקבצים מועתקים ע"י תוכנה חכמה שלאחר העתקה ראשונית של כל מאגר הנתונים היא תעבוד רק על הקבצים החדשים או על הקבצים שהשתנו. את הקבצים הישנים היא תאחסן במקום אחר ולא תמחוק אותם.צילום מצב של המערכת בזמן ביצוע הגיבוי. הגיבוי מבוצע על כל המחשב / שרת שעליה מותקנת התוכנה ומייצר קובץ אחד גדול אשר כולל את כל הגדרות המכונה, הקבצים ששמורים עליה ומערכת ההפעלה. כלומר במקרה של קריסת השרת יהיה אפשר לשחזר את כל המכונה כולל כל ההגדרות שלה.
מהו תהליך שחזור הקבציםלאחר רכישה של חומרה חדשה, מבצעים התקנה מ-0 של מערכת ההפעלה ומבצעים את כל ההגדרות של המערכת. לאחר מכן משחזרים את הקבצים ממערכת הגיבוי.לאחר רכישה של חומרה חדשה, מבצעים שחזור של קבצי ה- Image ממערך הגיבוי. לאחר שהמערכת עולה היא תהיה מוגדרת בדיוק כמו לפני התקלה.

תוכנות הגיבוי הינן חיצוניות למערכות ההפעלה ולכן בכדי לבנות מערך גיבויים מסודר יש צורך לרכוש ולהתקין תוכנת גיבוי ספציפית לביצוע הגיבויים.

לקבלת יעוץ מקצועי ללא כל התחייבות בנושא גיבוי ענן לעסקים מלאו פרטיכם

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!