וירטואליזציה

וירטואליזציה

וירטואליזציה

תחום הווירטואליזציה הוא תחום חדש הנמצא בהתהוות. תחום זה מספק מענה לשני צרכים ארגוניים: שימור העבר והיכולת 'להקפיא בזמן' תוכנות וממשקים שכמעט נעלמו מהעולם המודרני; וכן חיסכון כספי ניכר הודות לשימוש בשרת אחד בלבד עבור כל התוכנות הפעילות בארגון.

פסגות פתרונות מחשוב מציעה שירות זה כחלק מסל השירותים שלה – ומאפשרת לארגונים ותיקים לשמור על תוכנות ותיקות אף יותר. מדובר במנגנון פשוט להבנה אך מורכב למדי ליישום, המאפשר להמשיך להשתמש בשרתים ובממשקים הישנים לצד אלו החדשים והמתקדמים.

איך זה עובד?
מנגנון הווירטואליזציה מאפשר לקיים מספר תחנות עבודה על מחשב אחד ולנהל כמה שרתים במקביל. מרגע ההטמעה יש שרת מרכזי אחד, והוא שמאחסן את כל המידע של החברה.
הערך ללקוח הוא עצום: הוא אינו נאלץ לוותר על הרגליו הקודמים ואינו צריך עוד לתחזק מספר שרתים בו זמנית כדי להפעיל גם את המערכות הוותיקות וגם את החדשות.

המנגנון מתאים לחברות הממשיכות להשתמש בתוכנות שיצאו ממעגל התוכנות הנתמכות. אם בעבר נהגו להקצות עבורן מחשבים ישנים, כיום ניתן להעביר את ה-IMAGE הקודם למחשב החדש ולהניחו על שרת בודד.

ובמילים אחרות: פתרון חסכוני ונוח לשימור מערכות ישנות, מוכרות וטובות – בלי לבלום את התפתחות הארגון ובלי להידרש למערכת שרתים כפולה.לפרטים נוספים אודות שירותי וירטואליזציה צרו איתנו קשר