החזון שלנו

אנו ב'פסגות פתרונות מחשוב' שואפים להמשיך ולהעמיד לרשות לקוחותינו העסקיים
רשתות מחשבים ותקשורת ברמה מקצועית גבוהה, תוך הישענות על מערך שירות מקצועי ואיכפתי.

אנו ב'פסגות פתרונות מחשוב' שואפים להמשיך ולהעמיד לרשות לקוחותינו העסקיים רשתות מחשבים ותקשורת ברמה מקצועית גבוהה, תוך הישענות על מערך שירות מקצועי ואיכפתי.

לנגד עינינו, צוות המומחים של פסגות, עומדת השאיפה לשמש כמנהיגים טכנולוגיים לכמות גדלה והולכת של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. באמצעותנו יוכלו אנשים וארגונים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם.

אנו שואפים להסיר את חששותיהם של אנשים משימוש במערכות המחשוב, אשר בימינו הופכות להכרחיות יותר ויותר לתפקוד העסקי של ארגונם. בתמיכתנו, יוכלו עוד ועוד אנשים וארגונים להיעזר במערכות המחשוב שלהם להשלמת משימות, עמידה ביעדים, השגת מטרות ומימוש חלומות.

אנו שואפים להמשיך ולהעמיד לרשות לקוחותינו העסקיים רשתות מחשבים ותקשורת ברמה המקצועית והאנושית הגבוהה ביותר, תוך הישענות על מערך שירות מקצועי ואיכפתי הכולל מוקד תמיכה טלפוני במענה אנושי, תקשורת ופעילות שטח.

נמשיך לבסס את פעילות תכנון וביצוע השירותים בחברה על לימוד רציף של תחום המחשוב הדינמי, ושל הצרכים המשתנים של קהל לקוחותינו.

נוסיף לתרום ללקוחותינו מהידע המקצועי העשיר שלנו, אשר מבוסס על ניסיון מצטבר ועל התעדכנות תדירה בחידושים טכנולוגיים.

נמשיך ללמוד, לחקור ולהתמודד עם אתגרים חדשים על מנת לשמור על סטנדרט המקצועיות הגבוה של צוות המומחים בחברה.

נמשיך להכניס למערכות המחשוב של לקוחותינו שיפורים במהלך כל תקופת ההתקשרות, בצורה עקבית ותוך קבלת משוב מתמיד מלקוחות החברה – לקוחות קיימים ולקוחות חדשים כאחד. נוסיף לספק מוצרים ושירותים בטכנולוגיה האיכותית והמתקדמת ביותר, תוך התייחסות אישית ללקוח, בהתלהבות וביצירתיות, בשאיפה מתמדת להשתפר, להתחדש ולשבור שיאים מקצועיים.

כחברה ישראלית, נמשיך לתרום בגאווה לצמיחת המשק הישראלי ולבניית חברה איכותית וערכית.

החזון והערכים של "פסגות" אינם סיסמאות חסרות תכלית, אלא בסיס להתנהלותנו כארגון הפועל בקצב הטכנולוגיה, למען לקוחותיו.

פנייתך התקבלה בהצלחה!