שירותי ענן וגוגל

חברת גוגל, הידועה לכולנו בעיקר בזכות שירותי מנוע החיפוש המוכרים והמתקדמים שלה, מספקת, לצד חברות ענק אחרות, שירותי מחשוב בענן לארגונים ולמפתחים. במסגרת שירותים אלו יכולים ארגונים לנצל את הרשת של גוגל על מנת לקבל משאבי מחשוב, שירותי אחסון, פלטפורמות לפיתוח אפליקציות ושירותי Web בקלות מבלי להקים סביבות עבודה מורכבות ועוד. במאמר הזה נתמקד בחבילת שירות אחת מתוך רבות שמספקת גוגל לחברות וארגונים קטנים – Google G-Suite.

 

מהי חבילת G-Suite ואיך היא יכולה לסייע לארגונים קטנים?

כמעט כל ארגון מודרני כיום עושה שימוש בתשתיות מחשוב שונות על מנת לסנכרן בין העובדים בחברה ובין הלקוחות והספקים שלה, באמצעות אפליקציות הנגישות במחשב האישי: תוכנות לעריכת מסמכים, תוכנות לעריכת גליונות עבודה, תוכנות ליצירה ועריכה של מצגות, ניהול דואר אלקטרוני, יומן, תוכנות מסרים מיידיים, תשתיות לניהול שיחות ועידה ועוד.

חבילת G-Suite מאפשרת לארגונים קטנים ליהנות מאוסף השירותים שהיא מציעה בחינם למשתמשי הקצה הביתיים, בתוספת פונקציות עסקיות מתקדמות.

 

חלק מן השירותים המוצעים במסגרת חבילת Google G-Suite העסקית:

 

שירותי דואר אלקטרוני

חבילת G-Suite מציעה ניהול דואר אלקטרוני עם סיומת שם הדומיין של החברה, מה שמאפשר לה להציע מיתוג עסקי איכותי יותר עבור קהל הלקוחות שלה.

 

שירותי יומן

חבילת G-Suite מאפשרת יצירת יומנים קבוצתיים המאפשרים לסנכרן אירועי חברה, חופשות ומועדים מיוחדים בין כלל העובדים בחברה.

 

שירותי Hangouts Meet

מאפשרים ניהול שיחות ועידה מתקדמות עם שלל תכונות שמסייעות לארגון להגביר את האפקטיביות של תהליכי העבודה שלו.

 

Drive

חבילת G-Suite מציעה במסגרת חלק ממסלולי ההתקשרות שלה, נפחי אחסון לא מוגבלים לצורך ניהול המידע הארגוני של החברה.

 

Docs

חבילת G-Suite מאפשרת יצירת מסמכים מקוונים, שיתופם וניהול גרסאות סדור של התכנים בהם. כמו כן מתאפשרת יצירת מסמכים בתצורת אוף ליין, והעלתם לענן בשלב מאוחר יותר.

 

Currents

היא תשתית המאפשרת יצירת שיח חברתי, פרסום פוסטים, שיתופם תוך הגדרת מדיניות הפרטיות שלהם בחברה.

 

Sheets

חבילת G-Suite מאפשרת לנהל גליונות אלקטרוניים, תוך שימוש בפונקציות מתמטיות מתקדמות, שיתוף התכנים, ניהול גרסאות ועוד.

 

Hangouts Chat

באמצעות חבילת G-Suite תוכלו לייצר בוטים שיחסכו לנציגי השירות של החברה שלכם זמן יקר, יוכלו לאסוף לידים ולהגיב בצורה אוטומטית למתעניינים שונים בשירות. הטמעת בוטים אוטומטיים תאפשר לכם לרכז את המשאבים העיקריים בארגון שלכם במקומות החשובים.

 

Forms

באמצעות חבילת G-Suite תוכלו לייצר טפסים ושאלונים לקהל הלקוחות שלכם, מה שיסייע לכם למקד את התקשורת מולם באפיקים שמעניינים אותם, ולהתאים את סל השירותים שאתם מציעים לצרכים שלהם.

 

Slides

השירות הזה יאפשר לכם ליצור מצגות עם כלל התכונות המוכרות מעולם התוכן הזה כמו הנפשות, שילוב תמונות ואובייקטים שונים במסמכי המצגת, עיצוב של טקסט ועוד.

 

Sites

באמצעות חבילת G-Suite תוכלו לייצר עמודי אינטראנט פנימיים בחברה, ולאפשר אף לגורמים חיצוניים לגשת אליהם ולהחצין להם את המידע שהם זקוקים לו.

 

Apps Scripts

חבילת G-Suite תאפשר לכם לייצר אוטומציות בעסק, שתשפרנה באופן משמעותי את תהליכי העבודה. למשל, תוכלו להשיב באופן אוטומטי לפניות של לקוחות, להפיק דוחות באופן מובנה וללא התערבות אדם, לנהל את בקשות החופשה של העובדים, לעקוב אחר התגובות לסרטוני וידאו שפרסמה החברה ביוטיוב ועוד.

 

כספות

גוגל מספקת באמצעות חבילת G-Suite גם כספות אלקטרוניות, שיאפשרו לכם לאחסן ולנהל מידע לצרכים משפטיים.

 

ניהול מכשירים ניידים

גוגל מספקת מעטפת שירות על מנת לנהל את המכשירים מהם תתאפשר גישת עובדים למסמכי החברה.

צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!