שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסקים

פסגות פתרונות מחשוב מתמחה במתן שירותי ענן לעסקים.
הענן הוא חוות שרתים וירטואלית הנמצאת ברשת האינטרנט ומאפשרת לאחסן מידע במקום אחר שאינו ברשות המשתמש.

לענן יתרונות מובהקים: הוא מצמצם את עלויות האחסון, מקל על השרתים הקיימים ומציע למשתמש תיבות דואר אלקטרוני ידידותיות ושירותי exchange נוחים.

עם זאת, למרות מהימנותו הגבוהה יחסית של הענן, רצוי כי החומר השמור בו יגובה גם במחשבי החברה עצמה – למקרים שבהם רשת האינטרנט סובלת משיבושים טכנולוגיים המונעים את הגישה למידע הארגוני.
 
פסגות פתרונות מחשוב חקרה את יתרונות הענן ואת חסרונותיו, הצטרפה למגמה העולמית העושה שימוש בענן לצרכים עסקיים -  אך מקפידה לעשות זאת בצורה מושכלת ובהתאמה מוחלטת לצורכי הארגון ולאופיו.
 
החברה מציעה שירותי ענן נרחבים וביניהם :

  • ניהול תיבות דואר אלקטרוני בענן Microsoft Office 365 ,תוך ביצוע הגדרות של שיתופי יומנים, אנשי קשר, סנכרון טלפונים חכמים, טאבלטים ועוד. בהתאם לצורך מלווים מומחי החברה את השימוש בתיבות הדוא"ל ומתערבים לצורך הגנה במקרים של אובדן ו-או גניבת מכשירים ניידים.
  • סינון דואר ו- spam  מערכת המוודאת שהדואר המגיע לעסק מיועד אליו ואינו מכיל סיכונים מוחשיים. השירות כולל הגדרת כתובות המנסות לשלוח דואר זבל כשולחי spam סדרתיים ועצירת ההודעות מלהגיע למחשבי החברה.
  • גיבויים בענן לעסקים – גיבוי המידע העסקי בשרתי הענן כשהוא מוצפן, בדגש על שימוש קפדני במערכות מתקדמות לאבטחת מידע. השירות כולל גיבוי נוסף בשרתי החברה ובעזרי אחסון נוספים, להבטחת נגישות מלאה למידע המאוחסן. המידע מוצפן וניתן לפתיחה רק באמצעות קוד ההצפנה ייחודי הנמסר בעת הגדרת המערכת.
  • ניהול שרתים בענן לעסקים Microsoft azure   תוך הפעלת טכניקות מתקדמות לניהול נתונים ומשתמשים הפועלים ממקומות שונים בעולם.

שירותי ענן לעסקיםלפרטים נוספים אודות שירותי ענן לעסקים - צרו איתנו קשר


sophos
ASUS
WD
OFFICE365
qnap
azure
Vmweare
Symantec
Microsoft Partner
LENOVO
HP
ESET
DELL
Check Point
Atera
Acronis