מה מציעים שירותי IT לעסקים?

בחירת ספק שירותי IT לעסקים הינה אחת מההחלטות הכי חשובות שיש לקבל בניהול העסק. חברת IT הינה חלק בלתי נפרד מהצלחתו של העסק, בעידן הטכנולוגי בו אנו נמצאים, מרבית מהפעילויות היומיומיות שלנו מבוצעות בעזרת ציוד המחשוב ולכן השבתתו עלולה לגרום לנזק והפסדים רבים לעסק.

מה כוללים שירותי IT לעסקים?

  • תחזוקה ותמיכה טכנית – לרשותכם צוות תמיכה וצוות טכנאי שטח אשר יספקו מענה מקצועי, איכותי ואישי.
  • אבטחת מידע לעסקים – הגנה מפני חדירה, גישה, שימוש, השמדה או העתקה של מאגרי המידע בארגון שלכם.
  • בקרה וניטור – לחברתנו מערכות ניטור אשר יתריעו בפנינו מפני תקלה עוד לפני שהבחנתם או הרגשתם בה.
  • שירותי SYSTEM ותקשורת – החל משלב התקנת שרתים, שירותי ענן, google g-suite, office 365, ניהול נתבי תקשורת, פתרונות אבטחת מידע, הקמת מערכי גיבוי ועוד..
  • חומרה ותוכנה – שיווק של מערכות חומרה מתקדמות המותאמות לצרכים העסקיים שלכם.
  • אינטרנט ומדיה – הקמת אתרי אינטרנט, עיצוב דפי פירמה ודפי נחיתה מותאמים לדרישתכם.
  • יישום תקנות הגנת הפרטיות – מרבית העסקים מחויבים להתאים את רמת אבטחת המידע שלהם לתקנות הגנת הפרטיות אשר נכנסו לתוקפן לאחרונה. משרדנו מיישם את תקנות הגנת הפרטיות בעשרות משרדים ברחבי הארץ.

מגוון מסלולים של שירותי IT לעסקים:

 חברת פסגות פתרונות מחשוב מציעה מגוון מסלולים המתאימים לכל עסק בהתאם לגודלו ותקציבו.

  • מסלול הכל כלול – צוות תמיכה טכנית ללא הגבלת כמות שיחות וזמן טיפול, במידה ויש תקלה, טכנאי מגיע למשרדכם עם מערכות חומרה חלופיות שיעמדו לרשותכם ככל שיידרש ללא תוספת תשלום.
  • תמיכה מרחוק – גם כאן, צוות תמיכה טכנית יעמוד לרשותכם ללא הגבלה של כמות שיחות וזמן הטיפול, במקרה של תקלה, טכנאי יגיע במשרדכם בתוספת תשלום, מרבית התקלות נפתרות מרחוק.
  • בנק שעות – מסלול המתאים לעסקים קטנים שרוצים לעבוד עם חברת IT ולא עם טכנאי מחשבים בודד, הלקוח רוכש חבילת שעות לתמיכה בעסק ומשתמש בשעות על פי הצורך, במקרה של תקלה הגעת הטכנאי תבוצע בחיוב מבנק השעות.

שירותי IT לעסקים המותאמים במיוחד עבורך

בעל עסק? יש לנו את כל הכלים הטכניים כדי לגרום לעסק שלך להצליח ולהנות מעבודה ממוחשבת רציפה וחלקה עם מיטב הטכנולוגיות.

חברת פסגות פתרונות מחשוב בע"מ הוסמכה לתקני אבטחת מידע מחמירים של מכון התקנים ( ISO 27799 + ISO 27001) וקיבלה את חותם האמינות של דאנס אנד ברדסטריט.

נשמח לתאם פגישה במשרדך, ללא כל התחייבות, להכיר את מבנה ואופן העבודה שלך ולהציע את הפתרונות ומסלול השירות המותאם ביותר עבורך.

שירותי it לעסקים

חברות מסתמכות על סוגים רבים ושונים של טכנולוגיות כדי להשלים משימות יומיומיות. חלק חיוניות ואחרות פחות. שירותי it לעסקים השתנו באופן משמעותי במהלך השנים, במיוחד עם עלייתם של מכשירים ניידים, מחשוב ענן, שיווק במדיה חברתית, שינויים בסביבות מקומות עבודה וגורמים נוספים.

חברת פסגות פתרונות מחשוב בע"מ מספקת מגוון שירותי IT לעסקים בכל הגדלים ובכל תחומי התעשייה.

מאפייני שירותי it לעסקים

ספק שירותי it לעסקים מסייע לחברה לנהל צרכי IT רבים מנקודת המבט של העסק. ספק שירות מנוהל חורג מתמיכה ב-"helpdesk", ומציע תובנות לגבי מה שעשוי להיות הטוב ביותר עבור ארגון בכל רגע נתון.

שירותי IT מנוהלים אינם פתרונות חד-משמעיים לכל אחד; הם מסייעים לארגונים לזהות היכן ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את היעילות והאפקטיביות של העסק. שירותי it לעסקים מסייעים לחברה להגיע ליעדיה, אך מציאת הספק המתאים היא חיונית כדי להפיק את המרב מהפתרונות הללו.

מהם היתרונות של שירותי IT מנוהלים?

שירותי it לעסקים הם השקעה בטכנולוגיה שתעזור להגביר את הפרודוקטיביות והביצועים בתוך הארגון. עסקים קטנים ותאגידים גדולים מסתמכים על שירותי IT כדי לעזור להם לפעול בצורה חלקה, יעילה ורציפה עם מיטב הטכנולוגיות.

כאשר עסק חווה השבתה, הפרודוקטיביות צונחת. חברה קטנה עלולה לאבד את היכולת לקבל הזמנות בטלפון / הזמנות אינטרנטיות, אך חברה גדולה יותר יכולה לחוות מצב של אובדן הכנסות בשיעורים של מאות אלפי שקלים, לצד נזקים אחרים עקב בעיות IT. חברות רבות למדו בדרך הקשה שזמן השבתה אינו אופציה.

כמה מסקנות לסיום

שירותי it לעסקים מציעים מגוון רחב של שירותי תמיכת IT כדי לענות על כל צורך עסקי. על ידי בחירת ספק שירותי ה-IT המתאים, חברות יכולות להפעיל את המערכות שלהן תוך שעות ולהתמקד במשימות חשובות יותר מאשר התמודדות עם פרצות אבטחה או בעיות טכנולוגיות נפוצות אחרות המעכבות את פרודוקטיביות החברה.

 

כדי לבחור חברת שירותי מחשוב, חשוב מאוד לבדוק את המוניטין של החברה בתחום, מה מסלולי השירות אותם היא מציעה ואיזה פתרונות טכנולוגיים מספקים. לאחר שתבררו את כל הפרטים האלו חשוב לקיים פגישה עם החברה ולבדוק כי עומדת בתקני אבטחת מידע מחמירים של מכון התקנים. עדיין מתלבטים? היכנסו לבלוג שלנו וקראו המלצות נוספות.
התשובה היא כן. מרבית העסקים נעזרים במערכות מחשוב ותקשורת לצורך התנהלות עסקית תקינה ולכן אין ספק שכדאי מאוד לכל ארגון לבחור חברה המספקת שירותי מחשוב. לא בטוח שהעסק שלך זקוק לחברת מחשוב? היכנס למאמר שלנו וקרא סיבות נוספות.
צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!