שירותי מחשוב יעילים בעידן של היום

ארגונים רבים עושים שימוש בחברות IT המספקות שירותי מחשוב במקום העבודה. עם זאת, ניהול מוצלח של חברת המחשוב הוא לא מספיק, קיימים איומי סייבר רבים שעימם צריך להתמודד ולכן יש צורך בחברת שירותי מחשוב אשר תיתן את כל הפתרונות לעידן הנוכחי.

שירותי מחשוב מתקדמים

חברה המספקת שירותי מחשוב היא חברת IT חיצונית אשר נותנת מענה לכל הקשור לתחומי המחשוב והרשת. אנו כאן כדי למנוע מהעובדים להתעסק בכל הקשור לענייני המחשוב ושיוכלו לעסוק רק בדברים השייכים להם ללא רחשי רקע.

מה השירותים שחברת IT מספקת?

  • טיפול בתקלות – לרשותכם יעמוד צוות תמיכה טכנית HELPDESK, צוות סיסטם SYSTEM, צוות טכנאי שטח ומחלקת מכירות – כל הקבוצות יתנו מענה יעיל ומהיר לכל תקלה שלא תהיה. אנו עובדים עם מערכות ניטור מתקדמות אשר יתריעו לנו על תקלות במערכות המחשוב עוד לפני שתבחינו בהן.
  • אבטחת מידע – בעידן הטכנולוגי של ימנו קיימים איומי סייבר רבים אשר מקיפים את כולנו בכל מקום ובכל זמן, אנו נבנה עבורכם מערך אבטחה יעיל ומתקדם לרשת המחשבים והתקשורת שלכם. נסייע לכם בהדרכה נכונה לצוות העובדים אשר תוכל למנוע טעויות קריטיות שעלולות לעלות ביוקר. ידע הוא כוח וחשוב לשמור עליו בצורה הרמטית!
  • שיפור ביצועים – תמיד צריך לשאוף להיות טובים יותר ולכן אנו כאן כדי לסייע לכם להגיע לביצועים טובים יותר בעבודה. שירותי מחשוב נועדו לא רק "לכבות שריפות" אלא גם להגיע לקדמת הטכנולוגיה, אנו נקיים במשרדכם מפגשים תקופתיים בהם נבחן את המצב הקיים ונציע פתרונות לייעול ושיפור המערכת.
  • מענה מהיר לתקלות – אם בעבר הייתם צריכים להיעזר באחד העובדים מהארגון שיפתור לכם את התקלה, התלות הזו עוברת למחלקה שלמה שתעמוד לרשותכם, תוך זמן מהיר, עם אנשי מקצוע מהטובים בתחום אשר ייתנו מענה מהיר, אנושי ומקצועי לכל שאלה שרק תהיה.
  • ניצול מקסימלי של הזמן – אחד הדברים הכי חשובים בניהול עסק הוא לתת לכל אחד מהעובדים לעשות במה שהוא הכי טוב בו כדי לנצל את הפוטנציאל של כל אחד ואחד, ברגע שהעובדים יכולים לקבל סיוע בכל מה שקשור לרשת המחשבים והתקשורת הם יכולים להתפנות למשימות שלהם ב-100%. מערכות המחשוב יעבדו בצורה מיטבית מה שיאפשר לעובדים ליהנות ממערכות מחשוב מתקדמות.

לסיכום

שירותי מחשוב פרואקטיבי הוא שירות בו לא מתעסקים רק בתחזוקה שוטפת, אלא גם יוזמים פעולות לשיפור וייעול.  אנו כאן כדי לתת לכם את כל הכלים הטכניים כדי לצמוח, להצליח ולהגיע לקדמת הטכנולוגיה.

כל מערכות המחשוב והמידע של העסק נשמרים באופן רציף ומאוחסנים בכל רגע ורגע בחוות שרתים אשר מוגנת ומאובטחת בצורה הטובה ביותר. כל המידע על שירותי ענן באתר שלנו >
התשובה היא בהחלט! מערכת ההפעלה מסוג Windows 7 הפסיקה לקבל עדכונים מחברת Microsoft ומהווה פרצת אבטחה לארגון. לכן, אתם נדרשים לוודא כי כל המחשבים בארגון שלכם פועלים עם מערכת הפעלה מסוג Windows 10 אשר מאפשרת יציבות ותורמת לפעילות חלקה ותקינה של המחשב. לא יודעים לבדוק את סוג מערכת הפעלה? רוצים לשדרג ולא יודעים איך? כל הפרטים כאן!
צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!