שירותי מחשוב לעסקים עשויים להגדיל את רווחיות העסק שלך

מרבית העסקית בימנו נעזרים במערכות מחשוב מתקדמות. בעבר, הצלחנו להסתדר בלי מערכות מחשוב ובקושי נדרשנו להשקיע תקציב במערכות אלו, אבל, העידן הטכנולוגי צועד קדימה וחל שינוי מהותי באופן העבודה שלנו, רוב היום אנו פועלים מול המחשב ובציוד נוסף כמו מדפסות, סורקים ועוד… השינויים האלו הובילו לכך שכל עסק בכל גודל זקוק לשירותי מחשוב לעסקים, שירותים אלו יעזרו לכם לגדול ולהרוויח יותר, הרבה יותר.

כיצד שירותי מחשוב לעסקים יובילו את העסק שלך לרווחיות גדולה יותר?

  1. ניהול יעיל ונכון – כולנו יודעים כי לאופן הניהול של בית העסק יש השפעה ישירה על הרווחיות שלו, עסק צריך לתפקד בצורה יעילה ונכונה, כלומר, כל עובד שמגיע בבוקר ניגש לעמדה שלו ויכול לעבוד בצורה רציפה וחלקה ללא תקלות. מספיק שאחד העובדים לא יכול להתחבר למערכות השונות, כבר אז אנו מתחילים להפסיד ומכאן הכדור רק יכול להתגלגל בהתאם לכמות זמן ההשבתה.
  2. מערכות מחשוב מתקדמות – הנכס העיקרי של כל ארגון הוא המידע המצוי בו ומאוחסן במערכות המחשוב השונות, תפקידה של חברת המחשוב היא לדאוג כי כל המערכות והציוד מעודכן ויכול לתפקד באופן שוטף ללא תקיעות. חברת פסגות פתרונות מחשוב נוהגת פעם בשנה לערוך מיפוי לכל ציוד המחשוב בעסק ולתת המלצות לשיפור ולייעול.
  3. שמירה על המידע – לצערנו, אנחנו נחשפים ללא מעט מקרים בהם עובדים גונבים מידע עסקי מהארגון בו הם עובדים. חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים לרוב יכולה להתקין מערכות על גבי המחשבים אשר ישלחו מייל למקבל ההחלטות בארגון על כל תנועה חשודה במערכות המחשוב, למשל, העתקה של קבצים מרובים, הזזה של קבצים ועוד.. בנוסף, יש אפשרות להתקין מערכת ארכיון דואר אלקטרוני אשר תשמור על כל המיילים בארגון גם אם אחד העובדים מחק בזדון או בטעות, נוכל לתת גם למקבל ההחלטות בארגון אופציית צפייה בכל תיבות הדואר במשרד. מייל / קובץ / מסמך אחד שנעלם עלול לעלות לארגון עשרות ואפילו מאות אלפים.
  4. התאוששות מאסון – המשכיות עסקית היא תופעה אשר מטרידה בעלי עסקים מכל מקום בעולם ולכן יש להיערך מראש למקרה בו תהיה פגיעה במאגרי המידע, תשתיות ונתונים ארגוניים נוספים כתוצאה מתקלה טכנית, חדירה של וירוס ואפילו אסון טבע. חברת IT תסייע לארגון שלכם אסטרטגיה להמשכיות עסקית, כלומר כיצד ניתן להמשיך את תפקודו התקין של הארגון ולאפשר לו להמשיך לספק מוצרים ושירותים ללקוחותיו.

לסיכום

שירותי מחשוב לעסקים עשויים לעזור לעסק שלכם להיות בקדמת הטכנולוגיה וליהנות מעבודה רציפה, מהירה וחלקה ללא תקלות. כל בעל עסק צריך להיות עם היד על הדופק ולהיות מוכן לכל אסון שעלול לקרות, אנו כאן כדי לסייע לכם בכל הנדרש.

תוכנית התאוששות מאסון הינה תוכנית אשר מציעה תהליכים, נהלים ומדיניות אשר יסייעו לארגון במקרה של אסון משבית לזמן לא קצר (מהבחינה הטכנולוגית של הארגון). עדיין לא קיימת למשרדכם תוכנית התאוששות מאסון? קראו בבלוג שלנו מהם השלבים לבניית התוכנית >
עשרות ואלפי שקלים! אם לא יותר! תוכלו לעשות חישוב לבד, זמן ההשבתה * שכר ממוצע לשעה בנוסף יש לחשב עלויות סוציאליות והפסד כתוצאה ממכירות. כל דקה של השבתה עולה לארגון לא מעט כסף! כיצד ניתן להתמודד עם מקרה השבתה? כל המידע כאן >
צרו איתנו קשר
תוכן עניינים
מחפש שירותי מחשוב לעסק שלך?
צור קשר
כתבות אחרונות בנושא
אהבתם?
שתפו עם אחרים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו

פנייתך התקבלה בהצלחה!