שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים

ה"כפר הגלובאלי" בו אנו חיים מעניק לבעלי עסקים הזדמנויות טכנולוגיות רבות, אך הוא טומן בחובו גם אתגרים תקשורתיים וממוחשבים משמעותיים המחייבים עריכת שינויים ושיפורים שיתאימו את סביבת העבודה לקצב הדינאמי של הטכנולוגיה.

כיום, הפעילות העסקית השוטפת מבוססת על מערכות ה-IT והתקשורת, וגופים מקצועיים אשר מספקים שירותי מחשוב לעסקים הפכו לחלק אינטגרלי משגשוגו של עסק מצליח ומהקמתו של עסק השואף להיות כזה.

'פסגות פתרונות מחשוב' פועלת בהצלחה בתוך הסביבה העסקית הזו כבר 11 שנה, והיא עוסקת בתכנון, הקמה ותמיכה ברשתות תקשורת ומחשבים בשילוב טכנולוגיות מתקדמות ייחודיות. צוות המומחים עתיר הניסיון של פסגות ילמד ביסודיות את תחומי הפעילות של העסק שלך ויבנה בעבורו מערכת מחשובית ותקשורתית שתענה על כל צרכיו הקיימים והצפויים.  

'פסגות פתרונות מחשוב' מציעה סל מגוון של שירותי מחשוב לעסקים:

מחלקת System האמונה על: הקמת שרתים חדשים, טיפול בשרתים קיימים, הגדרת שרתים וניהולם, בקרה, הקמת מערכי גיבוי, בדיקות תקינות, אספקת שירותי ענן ו-Office365, תכנון ובניית מערכי גיבוי פנימיים וחיצוניים בשילוב ענן, תקשורת בין סניפים, איתור תקלות פוטנציאליות ומניעתן.

מחלקת תקשורת ואבטחת מידע האחראית על: הטמעת טכנולוגיות תקשורת המחברות בין מערכות מידע במספר משרדים, קישורים מאובטחים לגורמים חיצוניים (דוגמת חברות ביטוח ומשרדי ממשלה), שימוש בטכנולוגיות רשת, שילוב סמארטפונים וטאבלטים (טלפונים חכמים ומחשבי לוח) במערך העבודה, אבטחת מידע והצפנת מידע למניעת ריגול עסקי.

מחלקת אינטרנט האמונה על: בניית אתרים ועיצובם, אחסון אתרים, הקמת מערכות שיווק, הכנת באנרים פרסומיים להעשרת תחום המדיה, ניהול רשתות חברתיות וחשיפה ויראלית.

מוקד תמיכה טכנית המבצע בקרה ממוחשבת רציפה בזמן אמת אחר מערכות המחשוב והתקשורת של כלל הלקוחות, ובהתאם מפעיל את טכנאי השטח של החברה ומנהל פרויקטים בתמיכה מרחוק. מוקד התמיכה של פסגות יספק לעסק שלך מענה אנושי, מקצועי ויעיל, לכל תקלה ובעיה.

מחלקת מכירות המשווקת מערכות חומרה, תוכנה, שרתים ומוצרי תקשורת, בהתאם לצורכי הלקוח, תוך מתן אחריות מורחבת למוצרים.
 
'פסגות פתרונות מחשוב' מעניקה שירותי מחשוב לעסקים מכלל קשת המקצועות ברחבי הארץ, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ושירות.

פסגות הינה שותפה מוסמכת של מיקרוסופט העולמית (Microsoft Certified Partner), ועל כן, החברה מחויבת לעמוד בכל הדרישות והבדיקות של חברת מייקרוסופט הכוללות, בין השאר, הסמכות והשתלמויות ייעודיות.

אנו ב'פסגות פתרונות מחשוב' נמצאים עבור לקוחותינו בכל עת עם היד על הדופק כדי לסייע להם להתאים את סביבת העבודה הממוחשבת והתקשורתית שלהם לצרכיהם המקצועיים, העסקיים והתחרותיים.


שירותי מחשוב לעסקים


לפרטים נוספים אודות שירותי מחשוב לעסקים ומגוון פתרונות מחשוב לעסקים צרו קשר:


sophos
ASUS
WD
OFFICE365
qnap
azure
Vmweare
Symantec
Microsoft Partner
LENOVO
HP
ESET
DELL
Check Point
Atera
Acronis